Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 162

оплата за опалення в січні
     Дата розміщення: 2019-02-14
По вул Т. Яблонської 1 в січні було відключене опалення протягом декількох днів. В платіжці вираховано 144 грн, а нараховано до сплати 2993, 56грн. Якщо вартість опалення за 1 день 72грн (виходячи з платіжки), то до сплати має бути 2088грн. Де Київтеплоенерго взяло такі дивні розрахунки? Прошу письмового роз`яснення
Відповідь:   Послуги з тепла та гарячого водопостачанням в місті Києві надає КП "Київтеплоенерго".
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація не встановлює тарифи на опалення, не отримує кошти від мешканців та не надає послуг з опалення. Вам необхідно звернутись напряму до КП "Київтеплоенерго".
Сміття посеред сходів підземного переходу по вулиці Борщагівській
     Дата розміщення: 2019-01-28
Доброго ранку, якщо його таким можна назвати!
На вулиці Політехнічній є підземний перехід, який веде від трамваю до найрейтинговішого ВУЗу України КПІ ім. Сікорського.
Так от підкажіть, будь ласка, що коїться там сьогодні (28.01.2019)??
Я вже мовчу, що там вічно не чищені сходи, люди скачуть як ті кози по глибам льоду. Але живописна картина, котру застала сьогодні вранці мене просто вразила до глибини душі. Аби була можливість, прикріпила б мальовничі фото з наповненими сміттєвими пакетами, які просто лежать посеред сходів.
Ми живемо в свинарні чи в столиці України?
Дуже прошу виправити дану ганебну ситуацію.
Дякую за розуміння!
Відповідь:    Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 12.03.2019.
Відсутність холодної води
     Дата розміщення: 2019-01-23
Доброго дня,
В під'їзді № 3 по нашому стояку відсутня холодне водопостачання починаючи з ранку 16 січня 2019 року. Всі звернення на служб 1551, 1557 та служби звернень Солом'янського району залишаються без належної уваги. Була надана інформація щодо ремонту та відновлення водопостачання в п'ятницю 25 січня, в понеділок 28 січня - насправді водопостачання досі не відновлено.
Будь-ласка відновіть холодну воду.
З повагою,
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через «Книгу відгуків», щодо відсутності послуги з централізованого постачання холодної води по стояку квартири № 60 житлового будинку № 12 на просп. Відрадному.
Повідомляємо, що після проведення працівниками житлово-експлуатаційної дільниці № 905 комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва» заміни ділянки трубопроводу внутрішньобудинкової мережі централізованого холодного водопосттачання у підвалі житлового будинку № 12 на просп. Відрадному, послугу з централізованого постачання холодної води по стояку квартири № 60 відновлено.
Як правильно написать заяву і кому
     Дата розміщення: 2019-01-18
Про насилля в сосідський сім'ї, де є не повнолітні діти за якими ніхто з батьків не доглядає
Відповідь:   Звернутися по даному питанню до Служби у справах дітей та сім’ї, просп. Повітрофлотський, 41, 4 поверх, каб. 408, у вівторок 15:00 до 17:00 та п’ятницю з 10:00 до 12:00.
Нет горячей воды
     Дата розміщення: 2018-12-24
В нашем доме до сих пор не включена горячая вода. Обращения в ЖЭК-905 и звонки на все существующие "горячие линии" не дают никаких результатов, мотивируя это тем, что у нас в подвале украдено оборудование в рамке управления. Когда и как будут восстанавливать это оборудование нам не говорят. Помогите пожалуйста разобраться в этой ситуации!!!!!! Спасибо.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через «Книгу відгуків» щодо відсутності послуг з централізованого постачання гарячої води у житловому будинку № 44/10 на вул. Героїв Севастополя.
Повідомляємо, до відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.09.2015 № 897 «Про внесення змін у додаток до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.04.2015 № 415 «Про встановлення індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Києва» у житловому будинку № 44/10 на вул. Героїв Севастополя встановлено модульний індивідуальний тепловий пункт.
Замовником робіт з розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт із встановлення індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Києва визначено комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
У зв'язку з викраденням елементів обладнання в приміщенні теплового пункту, де встановлені індивідуальні модулі тепло та водопостачання, обладнанняіндивідуального теплового пункту знаходиться в неробочому стані.
Станом на теперішній час підрядною організацією, яка в 2015 році виконувала будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи по встановленню індивідуальних теплових пунктів, ремонтно-відновлювальні роботи не виконані.
Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва» в чергове направлено лист до комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва» виконавчого орган} Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) стосовно відновлення роботи індивідуальних теплових пунктів, у тому числі і в житловому будинку № 44/10 на вул. Героїв Севастополя.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений