Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 203

Безпека проживання по. Повітрофлотський 52
     Дата розміщення: 2020-02-18
Доброго дня.
Останнім часом на подвір'ї мого будинку за адресою пр. Повітрофлотський 52, трапляються ситуації, які унеможливлюють життя в даному районі. Всього за останні декілька місяців неодноразово були порізані колеса в автомобілях, зняті номерні знаки, вибиті вікна. Немає ні одного господаря автомобіля в нашому дворі, якого б не спіткнула дана проблема. Прохання з Вашої сторони посприяти в вирішенні даного питання: встановити камери, посилити контроль у нічний час і т.д.
Дякую за розуміння.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 19.03.2020.
Кваша Марина
     Дата розміщення: 2020-02-18
Добрий день! Я мешканка Соломянського рн по вул Соломянській 35. Мій батько Суроватко О інвалід 3 групи якому дуже важко ходити зертався не одноразово у РДА Соломянського рн з питання переоформити особоий рахунок, так як всі хто записані ордері на квартиру померли. Остався тільки він. Йому просто потрібно написати заяву на перевод особового рахунку на себе. Якого уже ганяють не знаю скільки, не зрозуміло для чого і куди. Ми вже і дпі були на трохсвятителській, на вул. Михайла Донця. Куди тільки не їздили ганяєте хер знаете куди. І всеодно всі посилають назад на РДА, тобто назад до вас. Я не можу зрозуміти одного! Для чого вас довідкова служба??? Якщо вона нічого не знає!!! І що у вас за співробітники, які не в курсі надання послуг і не можуть толко відповісти на питання ???!!!! Я дуже прошу вас сприяти на моє зверненню найближчим часом. Якщо ваша бездіяльність надалі буде я вимушена буду звертатись в прокуратуру.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 19.03.2020.
Подяка
     Дата розміщення: 2020-01-26
Висловлюю щиру вдячність за високу якість обслуговування, кваліфіковані поради в оформленні документів, професійні консультації та людяність працівників ЦНАБ Ангеліни та Юлії (на жаль не запам'ятала їх прізвища), що допомогло успішно вирішити складне питання!
Спілкування з цими працівнаками залишили хороші враження. Прошу керівництво ЦНАБу відзначити їх роботу.
Відповідь:   Доброго дня! Подяка передана в профільний підрозділ.
IDпаспорт
     Дата розміщення: 2020-01-26
здравствуйте. подала документы на новый паспорт 22.12.2019. сегодня 26.01.2020.
Вопрос: Где мой паспорт? почему нет смс? мало того,что работница "сервиса" вела себя пренебрежительно при приеме документов, фото на паспорт сделаны отвратительно (перефотографировать отказалась), так еще и паспорт вовремя получить невозможно!
Это что за сервис?! не достаточно уплачено ?! хотелось бы понимать, в чем дело .
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення щодо отримання результату надання адміністративної послуги з оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
20.12.2019 до Центру надання адміністративних послуг Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Вами було подано заяву та документи для отримання адміністративної послуги з оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв'язку із зміною інформації внесеної до паспорта.
Відповідно до Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588, вхідний пакет документів передається суб'єкту надання адміністративної послуги не пізніше наступного робочого дня. 21.12.2019 зазначена заява та документи було передано до суб'єкта надання адміністративних послуги - Солом'янського районного відділу ЦМУ ДМС м. Києва та Київської обл.
Згідно з 1С «Офіційний веб-портал адміністративних послуг міста Києва» 15.01.2020 до Центру надання адміністративних послуг передано результат надання адміністративної послуги, а саме: паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, про що Вам було надіслано смс-повідомлення 15.01.2020 о 15:33:30.
Пільговий проїзд по картці киянина
     Дата розміщення: 2020-01-21
Доброго дня!
10 грудня 2019 року я отримала в Ощадбанку картку киянина, по якій маю право на пільговий проїзд.
Але наразі це право лише формальне, поїздки не нараховані на картку.
В адміністрації наземного транспорту сказали звертатись з документами у соцзахист, але від 10 грудня 2019 року мені жодного разу не відповіли по номеру 2073912, 2073926 - жодного "алло" за більше місяця!
Може, хтось пояснить, в чому причина такої безвідповідальності чи взагалі відсутності на робочих місцях??
Номер 2073900 відповідає, але толку небагато - перемикання на потрібний відділ не вдається!
Прошу начальника відгукнутися!
Відповідь:   Відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Додатково повідомляємо.
Для підключення транспортного додатку «Картки киянина» заявнику необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: просп. Повітрофлотський, 40, каб. 100 маючи копії та оригінали наступних документів:
- паспорт;
- реєсстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером);
- посвідчення, які підтверджують статус пільговика (пенсійне, багатодітної сім'ї, ветерана праці, учасника війни, учасника бойових дій, інваліда війни, ліквідатора аварії на ЧАЕС, для інвалідів довідка МСЕК, та інші).
Дні та години прийому: понеділок - четвер - 9.00 до 18.00, п'ятниця - 9.00 до 16.45, обідня перерва - 13.00 до 13.45.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання просимо звертатися безпосередньо на Централізовану гарячу лінію з питань опалення Солом'янського району
(044) 290-90-53.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Корупція має бути помічена