Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни обробки поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 149

Вигул собак як убиригти дітей
     Дата розміщення: 2018-08-02
По вул. Антонова 7. Вигулюють собак без намордників.01.08.2018 0 07:30 лабрадор напав на мою 5 річну дитину господарка на мої зауваження одягти на собаку намордник невідреагувала це трапляється не одноразово. Будь ласка забезпечте територію для вигулу собак подалі від жилих будинків.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 02.09.2018.
Відновлення басейного комплексу "Першотравневий"
     Дата розміщення: 2018-07-15
Коли відновлять бассейний комплекс "Першотравневий" по вул Курській,17 ?
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації, в межах наданих повноважень, розглянуто звернення від 15.07.2018, яке надійшло через «Книгу відгуків», щодо відновлення функціонування басейного комплексу «Першотравневий» на вул. Курській, 17 у Солом'янському районі.
За наявною у Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації інформацією, повідомляємо, що відповідно до договору купівлі-продажу окремо розташованої будівлі від 04.12.2009 №3741887 ТОВ «ЕРДЕ Девелопмент» викуплено цілісний майновий комплекс з плавальним басейном на вул. Курській, 17 для подальшої реконструкції будівлі під спортивно-оздоровчий комплекс.
Роботи виконуються на підставі декларації про початок виконання будівельних робіт від 13.12.2012 № KB 08312243446, зареєстрованої в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві.
Враховуючи те, що Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація не являється розпорядником інформації щодо термінів вводу в експлуатацію інвестиційних об'єктів, пропонуємо Вам звернутись безпосередньо до замовника будівництва - ТОВ «ЕРДЕ Девелопмент» (03049, м. Київ, вул. Курська, 17).
Відсутність холодного водопостачання Героїв Севастополю 44/10
     Дата розміщення: 2018-07-15
Добрий день!
Відсутня холодна вода.
За інформацією диспетчирської служби - пошкодження труби у підвалі. Ремонтники чекають "природного сходу води".
Прошу надати інформацію, коли громадянам відновлять водопостачання.
Й чи модливо прискорити "природний схід води", наприклад відкачавши її та почати ремонтні роботи?
Дякую!
Відповідь:   Доброго дня! Водовідведення відновлено.
Подяка
     Дата розміщення: 2018-07-07
Я дуже вдячна працівникам ЦНАП (відділ видачі готових документів) за те, що дівчата відгукнулися на моє прохання і видали документи практично в останню робочу хвилину! :) Дякую вам за таке щире ставлення і допомогу. Ви - найкращі!
Крижановська Марія Сергіївна
Відповідь:   Дякуємо, подяка передана в профільний підрозділ.
Подяка за швидке виконання роботи з документами
     Дата розміщення: 2018-07-07
Хочу висловити щиру подяку спеціалістам відділу у справах сім'ї та молоді за швидке та якісне оформлення документів. Дякую вам, шановні, за те що так відгукнулися на моє прохання. Бажаю вам успіхів в роботі, здоров'я та миру і злагоди у ваших сім'ях. Крижановська Марія
Відповідь:   Дякуємо, подяка передана в профільний підрозділ.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та оброблятися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений