Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 173

Відсутність гарячого водопостачання
     Дата розміщення: 2019-10-07
Доброго вечора. Я, мешканець гуртожитку за адресою: м.Київ, пров. Чугуївський, будинок 19 (Солом’янський район м. Києва) є платним споживачем послуг КП КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО (А/Н 861400600610100) за прямим договором звертаюсь до Вас з приводу відсутності гарячого водопостачання з 25
серпня 2019 року.
Відповідно до пункту 2 статті 6 розділу II Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавцем комунальних послуг з постачання теплової енергії є теплопостачальна організація, відповідно до підпункту 4 пункту 2 статті 6 розділу II Закону України «Про житлово-комунальні
послуги» виконавцем комунальних послуг з постачання гарячої води є субєкт господарювання, який є власником (або володіє і користується на інших законних підставах) теплової, тепловикористальної або теплогенеруючої установки, за допомогою якої виробляє гарячу воду, якщо
споживачами не визначено іншого постачальника гарячої води. У м. Києві таким виконавцем визначено комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».
У зв’язку з аварійним пошкодженням 25.08.2019 зовнішньої теплової мережі, яка знаходяться у господарському віданні комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО, було тимчасово припинено
постачання гарячого водопостачання у гуртожитку за адресою: провул. Чугуївський, будинок 19.
На звернення мешканця гуртожитку до КБУ «Контактний центр міста Києва» 1551 Київської міської державної адміністрація від 06.09.2019р. Ч-5551
https://1551.gov.ua/feedback/my/
Відповідальний: Район теплових мереж ”Святошино” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю: 23 Вересня 2019
Статус: На доопрацюванні виконавцем
Надано відповідь Шановний клієнте! Причиною відсутності гарячого водопостачання є пошкодження теплової мережі ГВП на балансі військової частини.
При цьому до звернення прикріплено 2 файли: Припис-попередження №8 від 30.08.2019 та лист Начальника Будинкоуправління №1 Київського КЕУ Міністерства оборони України від 02.09.2019 №354.
Ремонтні роботи по сьогоднішній день 07.10.2019 працівниками РТМ «Святошино» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не здійснювалось, гаряче водопостачання не відновлено.
Просимо до досудового оскарження надання послуг КП
КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО сприяти відновленню послуг з гарячого
водопостачання у гуртожитку Міністерства оборони України. Дякуємо
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 08.11.2019.
Законність встановлення МАФу
     Дата розміщення: 2019-08-19
Від імені мешканців нашого та прилеглих будинків по вул. Героїв Севастополя 23-а , просимо вияснити законність встановлення чергового павільону на розі перехрестя вілиць Героїв Севастополя - Комарова зі сторони автостоянки, який тепер рядом з уже раніше встановленим павільоном з продажу кондитерських виробів. Декілька днів назад вночі був встановлений цей МАФ-павільон, який зайняв більшу половину пішохідного тротуару. Тим самим створена перешкода для вільного та безпечного проходу пішоходів, особливо з дитячими колясками, так як для проходу залишилась невелика частина тротуару із значним ухилом перед пішохідним переходом через дорогу на іншу сторону. Особливо буде складно проходити цей участок взимку, коли буде сніг та слизько. Просимо перевірити законність встановлення цього об"єкта, на якому вже вісить об"ява про здавання його в оренду, та прийняти міри для демонтажу цього МАФу та вивільнення тротуару. Якщо це в компетенції районних служб, просимо звернутись в КМДА для демонтажу цього павільону. З повагою, мешканці мікрорайону.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення щодо законності встановлення тимчасової споруди на розі вул. Героїв Севастополя та просп. Комарова.
За результатом розгляду повідомляємо наступне.
Тимчасову споруду, самовільно встановлену за зазначеною вище адресою, відповідно до інформаційного талону, виданого Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) переміщено (демотовано).
гаряча вода
     Дата розміщення: 2019-08-06
Відсутня гаряча вода більше місяця. Чи можна прояснити ситуацію з якої причини вона відключена і коли її включать.
ПРОПОЗИЦІЯ
Варто створити сайт де було б вказано про аварійні ситуації, пориви труб тощо в районі. А також терміни їх виконання.
Відповідь:   Доброго дня!
Послуги з гарячого водопостачання надає КП "Київтеплоенерго".
Саме цьому підприємству Ви сплачуєте кошти за надання вказаної послуги.
Згідно офіційних зведень на 08.00 від 06.08.2019 на пров. Машинобудівний, 27:
- Причина припинення постачання: пошкодження зовнішньої теплової мережі;
- Виконавець відновлювальних робіт: РТМ "Святошино";
- Планова дата відновлення постачання (може змінюватися КП "Київтеплоенерго"): 07.08.2019.
Контактний телефон для довідок КП "Київтеплоенерго": (044) 247-40-40.
Вивіз тогорічного листя з двору
     Дата розміщення: 2019-04-16
Від імені всіх мешканців нашого будинку по Героїв Севастополя 26 звертаємося з наполегливим проханням - ВИВІЗТИ З НАШОГО ДВОРУ величезну купу тогорічного листя!!! Його вітром знову розносить по двору, на нього вже скидають різний мотлох, сміття. Дивує та обурює те, що керівник КП "Грушківське" Горох М.Ф. неналежним чином виконує свої обов"язки із забезпечення своєчасного очишення та підтримання в належному стані наших придомових територій, за які мешканці щомісяця сплачуют кошти. Дякуємо.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через «Книгу відгуків» 16.04.2019 щодо вивезення опалого листя з прибудинкової територій житлового будинку № 26 на вул. Героїв Севастополя.
Повідомляємо, що згідно діючої Схеми санітарного очищення м. Києва, затвердженої розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 10.02.2014 № 193, змет та сміття з прибудинкових територій збирається двірниками і складується у сміттєві контейнери разом з твердими побутовими відходами.
Відповідно до вищезазначеної Схеми опале листя не відноситься до категорії побутових відходів, оскільки опале листя - це відходи зеленого господарства, рослинні або садові відходи.
Станом на теперішній вирішується питання збирання та перероблення відходів зеленого господарства, які утворюються на прибудинкових територіях міста.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затверджено перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Утримання зелених насаджень (вивезення залишків утримання зелених насаджень, в тому числі і опалого листя) не передбачено кошторисом витрат на утримання зазначених будинків та прибудинкових територій.
З огляду на великі обсяги опалого листя, на територіях житлових будинків комунальної власності (близько 20 тис. м3), здійснити його вивезення за рахунок квартирної плати, яку сплачують мешканці житлових будинків, немає можливості, тому зараз вирішується питання вивезення листя з прибудинкових територій житлових будинків.
Реєстр виборців
     Дата розміщення: 2019-03-24
Хотів зареєструватися на вибори (проголосувати не за місцем прописки). В результаті два дні проведено в черзі. О 8 ранку був у списку вже 95-тим, а от люди, які у черзі 200-ті і далі, розчаровані ідуть в сторону дверей. Я чудово розумію, що самі винні, дотянули до останнього, от тепер і доводиться вистоювати чергу. А ті, хто прийшли під адміністрацію о 9 ранку, навряд чи встигнуть подати заяву до кінця робочого дня о 16.00.
Але якщо подивитися на ситуацію з іншої точки зору: не може не радувати те, що стільки людей, більшість з яких - молодь, хочуть прийти на вибори, і готові витрачати свій час сьогодні, щоб отримати таку можливість. Бо не все одно. І стояти у цій черзі для них важливіше, ніж проводити вихідний день, як того хотілося б.
То чи не варто було працівникам адміністрації забезпечити відповідний процес, щоб усі бажаючі могли реалізувати своє конституційне право? Мова йде не про те, на чиїй стороні правда. Йдеться про кінцеву мету, яка для всіх нас, працівників у кабінетах та виборців у черзі, має бути єдиною.
Відповідь:   В Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через «Інтернет-приймальню», щодо роботи відділу ведення Державного реєстру виборців.
Повідомляємо, що відповідно до пункту 3.1 Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси (далі - ТЗМГ), затвердженого постановою Центральної виборчої комісії 13.09.2012 № 893, фахівцями відділу ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року проводився прийом виборців щодо ТЗМГ.
Враховуючи велику кількість звернень виборців, в тому рахунку з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, значно збільшилось навантаження на відділ.
З метою забезпечення загального виборчого права громадянами України протягом березня місяця організовано роботу відділу у вихідні дні з 9.00 до 16.00 год., створені умови для очікування, встановлений ксерокопіювальний апарат для відвідувачів.
Ваші пропозиції, викладені у зверненні, враховані у подальшій роботі.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код: