Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 224

Подяка працівникам філії ЦНАП Солом'янського р-ну по бул Чоколівський,40
     Дата розміщення: 2021-02-09
Доброго дня. Хочу висловити подяку працівникам філії ЦНАП Солом"янського району, Чоколовський бульвар,40. Дуже професійне та доброзичливе обслуговування клієнтів. Без черг, без нервів. Швидко і професійно. Особливо хочу висловити подяку спеціалісту Міклуха Олена Володиміровна. Дуже спокійно, швидко і професійно допомогла вирішити проблему. Побільше таких працівників. Щиро дякую. Бажаю здоров"я, гарного настрою та вдячних відвідувачів!
Відповідь:   Дякуємо! Подяка передана в профільний підрозділ.
Подяка працівникам філії ЦНАП Солом'янського р-ну по бул Чоколівський,40
     Дата розміщення: 2020-12-18
Дякую за професійну роботу та доброзичливе ставлення до клієнтів працівників філії Солом'янського ЦНАПу по бул.Чоколівський,40 . Відвідувала 4 ЦНАПи , але ніде немає такого гарного ставлення до киян, як тут. Швидке і приємне обслуговування, без черг. Особлива подяка Бондаренко Наталії, що перша приймає відвідувачів і надає нам консультації, після яких знімаються всі питання і залишається тільки отримати результат. Дякую..
Відповідь:   Дякуємо, подяка передана в профільний підрозділ.
Ярмарки
     Дата розміщення: 2020-11-19
Здравствуйте почему нет в графике ярмарок на ноябрь и декабрь ярмарки на Героев Севастополя, возле Тампере? Нам, жителям частного сектора не удобно добираться на Чумака. Пожалуйста пересмотрите и включите зтот участок улицы.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації опрацьовано Ваше звернення щодо припинення організації та проведення сільськогосподарського ярмарку на вул. Героїв Севастополя, 42 (від вул. Донця до вул. Білецького).
Повідомляємо, що на виконання протоколу засідання Державної надзвичайної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05.1 1.2020 № 9, у зв'язку з запровадженням зони карантинного обмеження (перетин вулиць Героїв Севастополя, Гарматної з проспектом Любомира Гузара), Солом'янською районною в місті Києві державною адміністрацією скасовано проведення сільськогосподарського ярмарку (вул. Героїв Севастополя, 42) у листопаді та грудні місяці 2020року.
Графік проведення ярмарків, із зазначенням дати та місця проведення, розміщений на сайті Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Також, інформацію щодо проведення ярмаркових заходів на території району, Ви можете отримати за тел. 207 09 82.
Централізована гаряча лінія з питань опалення
     Дата розміщення: 2020-11-15
У Вас на сайте указана информация по поводу обращения отопления на «Централізована гаряча лінія з питань опалення». Их ответ: мы ничем не можем помочь.
У меня вопрос : а кто может помочь?
В нашем доме есть должники, которые не собираются оплачивать долги. Отопление нам не включают из-за долга в доме. Почему я и моя семья должны сидеть в холодной квартире , при этом оплачивать все услуги вовремя? Почему моя семья уже 2 недели с соплями ходит , потому что в квартире 12 градусов???? Дом покрывается плесенью, грибком. Кто будет делать на ремонт? Кто будет за это отвечать?
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення у житловому будинку № 4 на вул. Васильченка, в межах повноважень, розглянуто Солом'янською районною в місті Києві державною адміністрацією.
Повідомляємо, що житловий будинок на вул. Васильченка, 4 знаходиться на утриманні та обслуговуванні ОК «Радуга-2».
За інформацією наданою КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» СП «Київські теплові мережі» від 10.11.2020 № 40/22/1/1/4306, підприємство не є виконавцем послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для мешканців житлового будинку за адресою:вул. Васильченка, 4.
Теплопостачання житлового будинку за вищенаведеною адресою здійснюється на підставі Договору про постачання теплової енергії (Договір), укладеного між КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та ОК «Радуга-2».
Відповідно до статей 19, 25 Закону України «Про теплопостачання» та згідно з умовами Договору в частині про своєчасну оплату, ОК «Радуга-2» повинно щомісяця здійснювати оплату теплопостачальній організації за фактично спожиту теплову енергію на потреби гарячого водопостачання. У свою чергу, згідно з умовами зазначеного Договору, теплопостачальна організація має право обмежувати або припиняти постачання теплової енергії на потреби гарячого водопостачання споживачам у разі заборгованості у порядку, встановленому законодавством.
Через неналежне виконання ОК «Радуга-2» умов Договору у частині своєчасної оплати поточного споживання, утворилась заборгованість.
Враховуючи викладене, теплопостачання до житлового будинку за адресою: вул. Васильченка, 4 не надавалось.
Слід зазначити, що дозвіл на підключення теплопостачання за адресою: вул. Васильченка, 4 буде надано після урегулювання питання між ОК «Радуга-2» та КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» щодо реструктуризації заборгованості.
Подяка
     Дата розміщення: 2020-10-28
Щира вдячний працівникам ЦНАП,якй надають послуги щ питань оформлення паспортних документів. Все зроблено на високому професійному рівні, чітко і якісно вирішувалися усі питання, надавалися вичерпні консультації. Від спілкування з працівниками ЦНАП залишилося приємне враження та позитивні емоції.
Бажаю працівникам ЦНАП подальших професійних успіхів,
Ю.Є.Шкуренко-Громаков
Відповідь:   Дякуємо, подяка передана в профільний підрозділ.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання просимо звертатися безпосередньо на Централізовану гарячу лінію з питань опалення Солом'янського району
(044) 290-90-53.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Корупція має бути помічена