Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни обробки поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 137

Подяка в.о. КПУЗ Лукаш Олексію Олегрвичу
     Дата розміщення: 2018-04-23
Ми,мешканці будинку,проживаючі за адресою:м.Киів,в.Н.Амосова,4,щиро вдячні працівникам КПУЗ за проведення робіт по прибиранню та благоустрою теріторіі Божкового яру.
Підкреслюємо особливий внесок Лукаша О.О..Його професіоналізм,оперативність та розуміння питання дали можливість в max.короткий термін перетворити засміченну територію в квітучий парк.Бажаємо успіхів,легкої роботи та заслугованних премій)!
Відповідь:   Ваша подяка передана у профільний підрозділ.
Фотокарточка в паспорт
     Дата розміщення: 2018-04-06
Здравствуйте
прошу объяснить почему сколько времени нужно для того, чтобы вклеить фотокарточку в паспорт? я сдал документы 30.03.2018, сегодня уже 6.04.2018 и нет никакого результата. неужели это настолько сложная процедура?
спасибо
Відповідь:   У Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення, що надійшло через «Книгу відгуків» щодо отримання результату надання адміністративної послуги.
За наслідками розгляду повідомляємо наступне.
30.03.2018 до Центру надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Вами було подано заяву та документи для отримання адміністративної послуги із вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25-ти і 45-ти річного віку.
Відповідно до Регламенту відділу (Центру) надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 11.12.2013 № 884, вхідний пакет документів передається суб’єкту надання адміністративної послуги не пізніше наступного робочого дня. Зазначені заява та документи будо передано до відділу реєстрації місця проживання/перебування фізичної особи солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації 31.03.2018
Згідно з ІС «Центр надання адміністративних послуг м. Києва» результат надання адміністративних послуги було передано до Центру надання адміністративних послуг 07.04.2018 та за вказаним номером телефону було надіслано СМС повідомлення щодо можливості отримання результату надання адміністративної послуги.
Результат надання адміністративної послуги було Вами отримано в Центрі надання адміністративних послуг 10.04.2018.
Непонятная ситуация с горячей водой
     Дата розміщення: 2018-04-03
Добрый день!Я около недели проживаю по адресу ул.Молодогвардейская, 16. Есть вопрос по горячей воде. Она есть,но еле теплая. Плюс тепмература может колебаться в зависимости от времени суток. Скажите, пожалуйста,в чем проблема?Кто ее должен решить?
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 03.05.2018.
Вход на площадку
     Дата розміщення: 2018-04-03
Здравствуйте.
Очень интересует вопрос - мы не жильцы домов по проспекту Комарова 46/Б, 46/В, нас с ребенком не пустили на территорию детской площадки этих домов 31.03.2018 в 18:50, сказав что это закрытая территория. Правомерны ли действия охраны?
Создать посещение
Или подскажите, куда обратится
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 04.05.2018.
Не чищені тротуари, Солом'янський район (вул.Донецька)
     Дата розміщення: 2018-03-05
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли ці 56 одиниць технікі будуть дійсно задіяні по вулицях Донецькій, Волинській, Чоколівському булвару та прилеглих? По тротуарах неможливо ходити, а в мене мала дитина - вимушена їздити з візком. Проїхати просто нема де і як! Вже пройшов не один день з того моменту,як випав сніг. Все зрозуміло,що за години це все не прибрати. Але я за весь час,що лежить сніг жодного разу не бачила трактора,який би проїхав вздовж всього тротуару по Донецькій! Він чистив тротуар біля парадних будинків 53, 57 і далі. але по тротуару вздовж дороги він їхав з піднятим ковшом! Це що, там чистити не треба?? як ходити, підкажіть будь ласка! Почищено все клаптиками, біля школи, садка, біля магазинів (точно не зусиллями комунальників!) і сквєр Мартиросяна. Може вже час почати поважати людей,які вас обирають?? За сьогоднішній день (05.03.2018) по району я не бачила жодного трактора чи снігозбиральної машини. Сподіваюсь, що питання буде вирішено! Кожен має робити свою роботу.
Відповідь:   Прибирання прибудинкових територій відноситья до сфери управління КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва». Техніку цієї компанії Ви бачили, коли вона прибирала прибудинкову територію.
За стан та прибирання автомобільних шляхів, мостів та тротуарів біля доріг відповідає КК «Київавтодор».

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання Ви можете звернутися безпосередньо до приватної компанії «Київенерго», яка надає ці послуги. Телефон гарячої лінії «Київенерго» — 1588 або (044) 202-15-88.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та оброблятися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений