Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни обробки поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 131

Много плачу за холод зимой!
     Дата розміщення: 2018-01-11
Начался очередной отопительный сезон а проблемы остались прежние. Несмотря на то что цены на отопление космические и платишь со своего кармана по полной стоимости, невольно начинаешь задумываться о качестве услуг за которые платишь каждый месяц. В квартире кошмарно холодно. Обращался в ЖЕК в прошлом отопительном сезоне. Говорили что разберутся. От себя поменял окна на металопластиковые и утеплился по максимуму - результата нет(
Батарея в комнате №1 - 20 °C
Батарея в комнате №2 - 24 °C
Сегодня на улице -2, около обеда батареи просто стали холодные. Сижу на больничном с бронхитом и хоть беги с этой квартиры.
Помогите решить проблему с отопление. Уже нет сил и здоровья, это Ад какой-то!
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 12.02.2018.
Вивіз сміття по приватному сектору (Відрадний)
     Дата розміщення: 2018-01-05
Доброго дня, з 01.02.2018 р. компанія Крамар Еко припиняє обслуговувати приватний сектор з вивозу сміття. Хотілося б уточнити чи буде проведений тендер і буде надана компанія для забезпечення вивозу сміття з приватного сектору (Відрадний) або мешканцям самойстійно вирішувати дане питання. Дякую за розуміння і чекаємо відповіді.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 05.02.2018.
Мартиросяна 16/14
     Дата розміщення: 2017-12-27
Добрый день! Обращаемся к Вам как жители по адресу Мартиросяна 16/14 Соломенского р-на по которому находиться общежитие. Уже больше года, мы страдает с очень для нас огромной проблемой, а именно со стоковыми трубами. На этаже проживает около 40 человек включая детей. Из 4 санузлов, работает только 2. Для такого количества человек это очень проблематично. Неоднократно ходили в ЖЭК, вызывали сантехников но за 1,5 года нам так никто не смог помочь и решить эту проблему. Подскажите, что нам делать в этой ситуации. Заранее огромное Вам СПАСИБО! С нетерпением будем ждать Вашего ответа.
Відповідь:   Дякуємо за звернення. Максимально кінцевий термін обробки звернення 27.01.2018.
Нельзя пройти по тротуару
     Дата розміщення: 2017-12-14
Здравствуйте. Уже больше месяца значительная часть тротуара по ул. Донецкой в районе д.57 после ремонта теплотрассы полностью засыпана землёй, которая превратилась в непроходимую грязь. Люди, в т. ч. и дети, обходят по проезжей части.Кто должен заниматься этим вопросом?
Відповідь:   Солом'янською районною в місті Києві державною адміністрацією було направлено лист за належністю директору Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» щодо прибирання та ремонту проїзджої частини дороги по вул. Донецькій.
Паспорт
     Дата розміщення: 2017-12-07
Здравствуйте,дело в том,что я сейчас делаю паспорт, и что бы получить его мне придется в 4 часа ночи быть в РДА что бы не разобрали все 10 талонов.Это нормально ,что на население 320 000 чел. выдают 10 талонов ? Мы в Киеве живем или в каком-то заброшенном селе ?
Відповідь:   Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Про деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг» в Центрі надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – Центр), що знаходиться за адресою: проспект Повітрофлотський, 41, проводиться прийом документів від суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг Державної міграційної служби України.
З 31.07.2017 в Центрі розпочато прийом заяв та документів для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Для забезпечення надання зазначених послуг Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією закуплено та встановлено чотири робочі станції зі спеціалізованим обладнанням.
Разом з тим, на сьогодні, в прийомі та видачі документів задіяні дві робочі станції з чотирьох у зв’язку з відсутністю достатньої штатної чисельності адміністраторів Центру надання адміністративних послуг для забезпечення якісного прийому суб’єктів звернення.
Відповідно до чинного законодавства України документи для оформлення, обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм подаються до центрів надання адміністративних послуг, державного підприємства, що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, і його відокремлених підрозділів, територіальних органів та територіальних підрозділів Державної міграційної служби України. Разом з тим, заява та документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон подаються незалежно від місця реєстрації місця проживання особи, а для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм – виключно за місцем реєстрації місця проживання особи.
Для задоволення потреб мешканців Солом’янського району в оформленні паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та з метою гарантованого прийому громадян, прийнято рішення про тимчасове обмеження кількості талонів електронної черги для отримання вищевказаних послуг.
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» прийом суб’єктів звернень проводиться шість днів на тиждень та не менше семи годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через Центр, а саме:
- понеділок, середа: 09.00 – 18.00;
- вівторок, четвер: 09.00 – 20.00;
- п’ятниця: 9.00 – 16.45;
- субота: 9.00 – 16.00.
Також, для оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, в Солом’янському районі, громадяни можуть звернутися до Солом’янського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в місті Києві, що знаходиться за адресою: вул. Єреванська, 25, тел.: 243 05 35, скориставшись можливістю попереднього запису на офіційному сайті Державної міграційної служби України та безпосередньо в територіальних підрозділах ДМС України.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання Ви можете звернутися безпосередньо до приватної компанії «Київенерго», яка надає ці послуги. Телефон гарячої лінії «Київенерго» — 1588 або (044) 202-15-88.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та оброблятися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений